Eva

Етапи документообігу EDI по мережі Ева

Замовлення, які надійшли від мережі потрапляють в перший розділ «Замовлення»

Про отримання нового замовлення постачальник дізнається із повідомлення, яке надходить у вигляді жирно виділеної цифри в розділ «Замовлення» , а також у вигляді звукового повідомлення (звук за бажанням користувача можна вимкнути).

У меню системи є інформативна панель, яка показує на якій стадії знаходиться виконання замовлення. Нові замовлення знаходяться на верхніх позиціях в списку.

Для того, щоб відкрити та переглянути Замовлення(ORDER) потрібно натиснути на «непрочитане замовлення».

Розвернеться детальна інформація про замовлення. На даному етапі можна ознайомитися з номенклатурою та кількістю замовлених товарів Мережею.

Після отримання із Замовленням в електронному вигляді необхідно сформувати Рахунок – фактуру за допомогою відповідної функції в документі Замовлення. Рахунок – фактура стане підставою оплати Замовником поставленого товару Постачальнику.

При натисканні функції «Сформувати рахунок», iFinEDI в розділі «Погодження» запропонує заповнити та надіслати до Мережі Рахунок – фактуру (Invoice) на поставлений товар, з метою оплати постачання.

В даному документі є можливість вказувати кількість та вартість відповідного товару; номер та дату Рахунку згідно інформації в Обліковій системі; номер Договору з Контрагентом

Після заповнення документу необхідно за допомогою функції «Зберегти і відправити до мережі» надіслати Рахунок Замовнику, або ж зберегти заповнений документ і відкласти відправку на пізніше за допомогою опції «Зберегти і не відправляти».

Після успішної відправки Рахунку до мережі статус змінеться з «Рахунок не відправлений» на статус «Рахунок відправлено», який буде відображатися зеленим кольором

Отже, якщо поставка товару оформлена за допомогою електронних документів, то на платформі електронного документообігу iFinEDI будуть наступні файли:

  • Замовлення (Order)
  • Рахунок – фактура (Invoice)

Закритий пакет документів є можливість відправити до Архіву, де можна переглянути, завантажити та роздрукувати будь який документ.

Повернутись до інструкції