Знайомство з iFinEDI

EDI

iFinEDI є 100% сертифікованим EDI провайдером, що надає послуги юридично значимого електронного документообігу.

EDI(Electronic Data Interchange) — Електронний Обмін Даними, серія стандартів і конвенцій щодо обміну структурованою цифровою інформацією між організаціями, що базується на регламентації форматів переданих повідомлень.

Головне завдання EDI — стандартизувати обмін транзакційною цифровою інформацією, забезпечити можливості програмної взаємодії комп'ютерних систем різних сегментів, організацій, підприємств. Іншими словами – це обмін фінансовою, комерційною, логістичною документацією у вигляді стандартного структурованого електронного документу безпосередньо між комп'ютерними системами бізнес партнерів.

Компанія iFin надає послуги електронного юридично значущого документообігу більше 300 000 підприємств в Україні, являється підписантом Меморандуму з Державною фіскальною службою, спрямованого на зменшення ризиків для операторів ринку, підтримує роботу з усіма Акредитованими Центрами Сертифікації Ключів України.

Компанія iFin розробляє і супроводжує шлюзи для обміну юридично значущими документами в контролюючих органах, які обробляють більше 40 000 000 документів(повний цикл від отримання до дешифрування).

Компанія iFinEDI на ринку України з липня 2014 року, і вже встигла себе проявити як провайдер який піклується про легітимність EDI процесу для своїх клієнтів, забезпечує технічну та юридичну допомогу для здійснення юридично значимого електронного документообігу, пропонує най конкурентніші ціни.

Повернутись до інструкції